1 Miejsce w Powiatowym etapie ogólnopolskiego konkursu „Młodzież zapobiega pożarom” 

25.04.2023 sporo uczniów zmagało się w eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”, które zorganizowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. Nagrody ufundowały m.in. bełchatowskie starostwo i nadleśnictwo. Starosta Dorota Pędziwiatr gratulując laureatom życzyła pomyślności na kolejnych szczeblach konkursu. 

W eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu „Młodzież zapobiega pożarom” wzięli udział uczniowie praktycznie z wszystkich gmin naszego powiatu, Uczestnicy najpierw rozwiązywali test. Osoby z najlepszymi wynikami przeszły do etapu ustnego, w którym przed komisją odpowiadały na wylosowane pytania.

Laureatem pierwszego miejsca w kategorii szkół średnich został uczeń naszej szkoły Oskar Okoń, który awansował do etapu wojewódzkiego. Gratulujemy!

Oskar podczas dekoracji