Laureaci Olimpiady Wiedzy Technicznej – Kacper Chałubek i Szymon Strzelczyk

Kacper Chałubek i Szymon Strzelczyk – uczniowie naszego technikum w klasie mechatronik -zostali laureatami XLIX Olimpiady Wiedzy Technicznej w grupie elektryczno- elektronicznej. Kacper zajmując I miejsce w Polsce, Szymon – VIII miejsce.

Status laureata oznacza dla uczniów zwolnienie z części pisemnej egzaminu zawodowego, 100% na dyplomie, indeks na uczelnię wyższą oraz ocenę celującą z przedmiotów zawodowych na koniec roku szkolnego.

Kacprowi, Szymonowi, panu Arturowi Szczęsnemu, który był opiekunem uczniów oraz wszystkim nauczycielom przedmiotów zawodowych – dziękujemy i gratulujemy ogromnego sukcesu.

Uroczyste podsumowanie XLIX Olimpiady Wiedzy Technicznej, planowane jest na 15 czerwca 2023 r. w Warszawskim Domu Technika NOT w Warszawie.

Lista laureatów i finalistów dostępna jest na stronie OWT:

https://owt.enot.pl/owt-aktualnosci/lista-laureatow-i-finalistow-xlix-olimpiady-wiedzy-technicznej?department=owt