Uczniowie z klas 1m i 1t wzięli udział w targach Industry Week w Nadarzynie.

11 maja br. uczniowie klas 1m i 1t wyjechali do Nadarzyna koło Warszawy, aby wziąć udział w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych i zapoznać się z wieloma nowinkami technicznymi. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami wielu gałęzi branży przemysłowej. Wśród wielu prezentowanych rozwiązań zainteresowanie wzbudzały: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, rozwiązania z obszaru automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych (w tym wirtualizacji tych rozwiązań), oprogramowania, metrologii przemysłowej, cięcia i szlifowania oraz wiele innych.

Uczniowie zapoznali się z ofertą producentów i dystrybutorów:

  • maszyn do obróbki metalu i drewna
  • obrabiarek CNC
  • maszyn do cięcia laserem i wodą
  • systemów CAD/CAM
  • druku 3D
  • automatyki i robotyki
  • inżynierii utrzymania ruchu
  • termografii
    oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Organizatorami i opiekunami wyjazdu byli: Krzysztof Feja, Dariusz Wrąbel i Paweł Kelm