Głosujemy! – Queen Hedvig Scholarship – III ETAP

Drogie Koleżanki, drodzy Koledzy! 

Dziś już możemy działać!  Rozpoczął się ostatni etap rekrutacji kandydatów do stypendium Queen Hedvig Scholarship. Jest to wyjątkowy projekt skierowany do uczniów najlepszych szkół średnich w Polsce, Litwie i Łotwie, umożliwiający im poznanie najbardziej innowacyjnych firm i laboratoriów na świecie oraz zapewniający im wsparcie w zarządzaniu własnymi ścieżkami edukacji. 

Głosując pod poniższym linkiem macie okazję pomóc swoim kolegom ze szkoły wygrać stypendium Queen Hedvig Scholarship do Doliny Krzemowej. 

https://www.queenhedvigscholarship.eu/program-stypendialny/glosuj-na-uczestnikow

Każdy może być wróżką spełniającą marzenia – wystarczy obejrzeć podlinkowane prezentacje reprezentantów naszej szkoły i zagłosować. Od dzisiaj, 29.05.2023, do godziny 12:00 05.06.2023.  Niestety, możemy oddać tylko jeden głos na wybranego przez siebie kandydata. Niełatwo będzie wybrać faworyta.  Zapraszamy do głosowania!

Aktywny linkGłosowanie 

Link będzie aktywny od dnia 29.05.2023 do dnia 05.06.2023 do godz. 12:00 (7 dni).

Prezentacje naszych uczniów:

https://www.youtube.com/@queenhedvigacademy7986/videos