VIII Spacer z Psychologiem w wtorek 30.05.23r.

Jak dbać o zdrowie psychiczne? Czy relacje z innymi osobami mogą wpływać na nasz dobrostan psychiczny? Czy zaburzenia i choroby psychiczne można wyleczyć? Jeśli chcesz porozmawiać na ten temat, to zapraszam Cię do udziału w akcji „VIII Spacer z Psychologiem”, podczas której spacerując na świeżym powietrzu, będziemy o tym rozmawiać. 

Ponadto każdy będzie mógł wylosować „Pozytywne zadanie od psychologa”, zadanie, które w praktyce pomoże Ci zadbać o swoje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie. 

Serdecznie zapraszam każdego z naszej społeczności szkolnej, rodziców, grono pedagogiczne i uczniów na spacer po terenie naszej szkoły.  Psycholog szkolny Marzena Jakubowska-Brożyna

Na kolorowym plakacie wśród kwaitów jest napis "VIII Spacer z psychologiem. Wtorek 30.05.23r."