Zaproszenie na bezpłatne szkolenia „Trenuj z Wojskiem – sam i w grupie”

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sieradzu zaprasza wszystkich Uczniów i Pracowników Państwa Szkoły do udziału w projekcie „Trenuj z Wojskiem – sam i w grupie”. Jest to cykl bezpłatnych jednodniowych szkoleń organizowanych w całej Polsce od września do połowy października. Program dedykowany jest dla każdego, dla ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim dla grup.

Uczestnicy szkolenia będą mogli zapoznać się z podstawami:

·         obsługi broni

·         zasad przetrwania

·         walki w bliskim kontakcie

·         pomocy medycznej

·         zachowania podczas alarmu i wielu innych

Na ośmiogodzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili do jednostki wojskowej, w której wyraża się chęć uczestnictwa w projekcie. Wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. 

Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat, posiadających polskie obywatelstwo.

21 października 2023 r. szkolenie „Trenuj z Wojskiem – sam i w grupie” odbędzie się w 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w Łasku.

Dane do kontaktu i rekrutacji na szkolenie organizowane w Łasku:

  • ppor. Jakub Trawiński

261-554-269

  • st. chor. szt. Paweł Kałdoński

506-343-734

Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.