Gminne Obchody Święta Niepodległości – 10.11.2023

10 listopada 2023 r. pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, pani wicedyrektor Aleksandra Ignasiak – Smela wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego Witoldem Jędrzejczakiem, Michałem Kaczmarkiem oraz pocztem sztandarowym szkoły w składzie: Miłosz Dylak, Julia Włodarczyk, Weronika Wójcik pod opieką pana Piotra Szczepaniaka uczestniczyli w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Uroczystość rozpoczęła się przy Pomniku Niepodległości w Kleszczowie, gdzie złożono wiązanki biało-czerwonych kwiatów i zapalono znicze oraz odśpiewano hymn przy akompaniamencie KLESZCZOWSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ. Po oddaniu hołdu bohaterom walczącym o naszą WOLNOŚĆ, w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie odbyło się piękne przedstawienie przygotowane przez Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łuszczanowicach pt. ,,POLSKA TO MÓJ KRAJ”.