I Miejsce w Mikołajkowym Turnieju Strzeleckim

Piętnaście trzyosobowych drużyn z sześciu powiatów województwa łódzkiego wzięło udział w pierwszej edycji Mikołajkowego Turnieju Strzeleckiego, który odbył się w Sulmierzycach 06 grudnia 2023. Zawody zorganizowało Wojskowe Centrum Rekrutacji w Sieradzu. .  Jednym z głównych celów tej imprezy była promocja dyscypliny sportowej, jaką jest strzelectwo.

Uczniowie rywalizowali w dwóch konkurencjach: strzelanie z broni krótkiej i długiej.

 W turnieju wzięło udział 45 uczestników z powiatów: bełchatowskiego, pajęczańskiego, sieradzkiego, zduńskowolskiego, wieluńskiego oraz łaskiego. Większość uczestników jest związanych z klasami mundurowymi, dla których kontakt z bronią nie jest już niczym nowym.
Ostatecznie zwycięzców w Mikołajkowym Turnieju Strzeleckim wyłoniono drużynowo oraz indywidualnie.  
Klasyfikacja drużynowa: 1 miejsce Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie

Klasyfikacja indywidualna:  Iga Czaja – Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie

opiekunem młodzieży był Piotr Szczepaniak 
Gratulujemy