Zawody okręgowe 50 OWT – IWE w naszej szkole

4 stycznia 2024 roku nasza szkoła po raz szósty była gospodarzem zawodów okręgowych Olimpiady Wiedzy Technicznej – Inżynieria w Elektroenergetyce, w których udział wzięło 9 uczniów z województwa łódzkiego. Wszyscy poniżej wymienieni uczestnicy są uczniami naszego Technikum:

Nazwa szkołyImię i nazwiskoKlasa
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w KleszczowieKacper Chałubek5 m
Łukasz Kasprzak5 m
Antoni Łażewski5m
Szymon Strzelczyk5 m
Szymon Hofman5 t
Wojciech Szafrański4 t
Eryk Mirczak3 m
Jakub  Skorzycki3 m
Szymon Urban2 m

Nad prawidłowym przebiegiem Olimpiady czuwała komisja w składzie:

  • dr inż. Adam Rylski
  • dr inż. Jacek Świniarski,
  • mgr Lilia Augustyniak

Otwarcia zawodów okręgowych OWT – IWE dokonała dyrektor naszej szkoły pani Agnieszka Nagoda-Gębicz. Głos zabrali również członkowie komisji, którzy podkreślali, że do etapu okręgowego z całego regionu łódzkiego zakwalifikowali się tylko uczniowie naszego Technikum.