Świąteczny konkurs rozstrzygnięty!

Stroiki, balony, łańcuchy, skarpety światełka- dużo światełek, świeczki, choinki, ciasteczka, i inne ozdoby z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych – tym właśnie mieszkańcy dziesięciu pokoi próbowali udowadniać, że to ich pokój jest ten naj! Walka była zacięta, a rywalizujący mieszkańcy konspiracyjnie próbowali zdobyć informację, co ciekawego mają przeciwnicy. Ostatecznie wygrały dziewczyny: Faustyna i Marysia. II miejsce przypadło Konstancji i Juliannie, a trzecie Antkowi i Fabianowi. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę, a dodatkowo dzięki uprzejmości Solparku, który został sponsorem naszego konkursu, wszyscy uczestnicy otrzymali karnety na kręgle lub basen. Bardzo dziękujemy za nagrodzenie starań mieszkańców J Musimy przyznać, że internat prezentuje się pięknie, nie tylko w pokojach, ale również patrząc z parkingu. Zapraszamy do poszukania inspiracji na zdjęciach i filmikach naszych dekoratorskich liderów.