Ogólnopolskie sukcesy uczniów w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej

3 czerwca 2024 r. absolwent klasy V m Kacper Chałubek wraz z panią dyrektor Agnieszką Nagodą – Gębicz uczestniczyli w podsumowaniu 50 edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej – Inżynieria w Elektroenergetyce. Olimpiada jest przeprowadzana przez FSNT-NOT i odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. W tegorocznej edycji Kacper uzyskał znakomitą lokatę uzyskując tytuł laureata, a trzech uczniów tytuł finalistów: Szymon Strzelczyk, Łukasz Kasprzak, Antoni Łażewski.

Tegoroczna gala miała charakter bardzo uroczysty z okazji okrągłej rocznicy. Pani dyrektor otrzymała dyplom honorowy za zaangażowanie i wkład w organizację Olimpiady oraz aktywne propagowanie idei i ducha szlachetnej rywalizacji, natomiast nauczyciel przedmiotów zawodowych Artur Szczęsny dyplom i gratulacje opiekunowi uczniów za ich tegoroczne sukcesy. Gratulujemy uczniom uzyskanych osiągnięć!