Półkolonie letnie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie organizuje na terenie szkoły i kompleksu SOLPARK Kleszczów dwa pięciodniowe turnusy półkolonii letnich dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Pierwszy turnus półkolonii zaplanowano w terminie od 29 lipca do 2 sierpnia 2024 r., natomiast drugi turnus – od 5 do 9 sierpnia 2024 r.

W programie półkolonii przewidziano m. in.: warsztaty plastyczno-artystyczne, zajęcia sportowe, wycieczkę do ZOO w Łodzi, gry i zabawy organizowane na obiektach SOLPARKU. Dzieci będą miały zapewnione wyżywienie.

Zapisy dzieci będą prowadzone od 2 lipca do 5 lipca 2024 r. w sekretariacie ZSP w Kleszczowie, ul. Sportowa 8 w godz. 8.00-15.00. Aby zapisać dziecko na półkolonie należy uiścić opłatę oraz złożyć uzupełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika półkolonii wraz z pozostałymi dokumentami, które należy podpisać wraz bieżącą datą.

Regulamin tegorocznych półkolonii letnich oraz formularze niezbędnych dokumentów: