Stypendyści Marszałka Województwa Łódzkiego w 2022

Marszałek Województwa Łódzkiego już po raz szesnasty nagrodził uczniów i studentów z regionu łódzkiego za znaczące osiągnięcia na polu nauki przyznając im jednorazowe stypendia naukowe.
W tegorocznej edycji wpłynęło 112 wniosków. W kategorii „uczeń” złożonych zostało 75 wniosków z 31 szkół ponadpodstawowych. 

Ogłoszenie o przyznaniu stypendiów zostało zamieszczone: na stronie internetowej Województwa: https://www.lodzkie.pl/edukacja/stypendia-naukowe-marsza%C5%82ka-wojew%C3%B3dztwa-%C5%82%C3%B3dzkiego-dla-uczni%C3%B3w-i-student%C3%B3w-w-2022-roku-przyznane

Z dumą informujemy, że wśród 25 nagrodzonych znalazło się dwóch uczniów naszego Technikum. Jakub Sztuka i Jan Pawelec uczniowie klasy III tg za swoje osiągnięcia uzyskali stypendium Marszałka III stopnia.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !