Harmonogram dostępności nauczycieli

zgodnie z art. 42 ust. 2f * Ustawy Karta Nauczyciela

obowiązuje od 5.09.2023

* W ramach zajęć i czynności, o których mowa w ust. 2 pkt 2, nauczyciel jest obowiązany do dostępności w szkole w wymiarze 1 godziny tygodniowo, a w przypadku nauczyciela zatrudnionego w wymiarze niższym niż 1/2 obowiązkowego wymiaru zajęć – w wymiarze 1 godziny w ciągu 2 tygodni, w trakcie której, odpowiednio do potrzeb, prowadzi konsultacje dla uczniów, wychowanków lub ich rodziców.

NAUCZYCIELE W TYCH GODZINACH SĄ DOSTĘPNI W POKOJU NAUCZYCIELSKIM 1.26 L

Nazwisko i imięDzień tygodniaGodzina
Barańska Bogusławawtorek13:35 – 14:35
Barański Sławomirśroda16:20 – 17:20
Bednarski Sławomirponiedziałek10:40 – 11:40
Bednarski Tomaszpiątek9:45 – 10:45
Bugajska Małgorzataponiedziałek08:50 – 09:50
Bujacz Ilonapiątek10:50 – 11:50
Chmielewska Dorotaśroda11:45 – 12:45
Durka Joannapiątek14:30 – 15:30
Feja Krzysztofśroda16:20 – 17:20
Gala – Jaskórzyńska Aleksandraśroda09:30 – 10:30
Gajzler Bogusławapiątek
15:09;29:09;14:10;28:
10;03:11;17:11;01:12;
15:12;12:01;26:01;
23:02;8:03;22:03;05:04;
19:04;17:05;31:05;07:06:
14:40 – 15:40
Grodek Adamczwartek10:45 – 11:30
Górazda Ilonaśroda13:00 – 14:00
Harciarek Annapiątek11:40 – 12:40
Ignasiak-Smela Aleksandrawtorek14:40 – 15:40
Jagła Elizaczwartek14:30 – 15:30
Jakubowska-Brożyna  Marzenaczwartek12:30 – 13:30
Jarząbkowski Marekczwartek9:50 – 10:50
Karasińska Olgawtorek9:50 – 10:50
Kelm Pawełczwartek16:20 – 17:20
Klima Marzenaśroda10:40 – 11:40
Kołowrotkiewicz Annaczwartek9:00 – 10:00
Korzeniec Michałponiedziałek11:40 – 12:40
Krupska Mariaponiedziałek11:35 – 12:35
Kubś Agnieszkaczwartek11:40 – 12:40
Kuc Ewelinawtorek15:00 – 16:00
Kukieła Agnieszkaponiedziałek14:40 – 15:40
Ławska Emiliaponiedziałek11:40 – 12:40
Madejczyk Szymonwtorek15:30 – 16:30
Mordalska Ewaczwartek14:45 – 15:45
Mickiewicz Barbaraśroda12:45 – 13:45
Morzyńska Monikaczwartek7:30 – 8:30
Nagoda-Gębicz Agnieszkawtorek14:00 – 15:00
Pałczyńska Annapiątek11:45 – 12:45
Patyk Renatawtorek12:30 – 13:30
Pawlicki Robertpiątek10:00 – 11:00
Pawłowski Sławomirczwartek16:20 – 17:20
Pluta Wojciechwtorek12:25 – 13:25
Radziwolska Magdalenaśroda8:00 – 9:00
Retkiewicz  Agnieszkaponiedziałek15:35 – 16:35
Rosiak Wojciechponiedziałek16:20 – 17:20
Rudzka Milenaczwartek14:00 – 15:00
Siedlarek Ewaśroda12:30 – 13:30
Szataniak Martaponiedziałek11:40 – 12:40
Szczepaniak Paulinapiątek11:45 – 12 – 45
Szczepaniak Piotrczwartek13:30 – 14:30
Szczęsny Arturśroda16:20 – 17:20
Szura Michałpiątek15:35 – 16:35
Szymak Ewelinaczwartek8:45 – 9:45
Świniarski Jacekczwartek15:25 – 16:25
Walczyk Anetawtorek12:30 – 13:30
Wojewoda-Pokora Lenawtorek12:00 – 13:00
Woźniak Katarzynaczwartek11:40 – 12:40
Wrąbel Dariuszśroda16:20 – 17:20
Wysmułek Beataśroda14:00 – 15:00
Zagaj Ewapiątek10:00 – 11:00
Żarska-Szulc Aleksandraczwartek7:50 – 8:50
Zawiasa Piotrponiedziałek16:20 – 17:20