Wyjazd na staż zawodowy do Drezna już za kilka dni

Po wielu działaniach przygotowawczych, w dniu 28 lutego 2024r. uczniowie z klasy IVm i IVt wyjeżdżający na zagraniczny staż zawodowy do Drezna w terminie 10.03. – 23.03.2024r. podpisali z dyrektorem szkoły, panią Agnieszką Nagodą-Gębicz umowy wraz z załącznikami w ramach realizacji projektu „Europejski staż drogą do kariery zawodowej w kleszczowskim technikum” o numerze 2022-1-PL01-KA122-VET-000076915 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+ w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego finansowanego ze środków programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Przy podpisaniu umów obecny też był koordynator projektu, p. Emilia Ławska, która przypomniała najważniejsze kwestie związane z mobilnością, zarówno te merytoryczne, jak i typowo organizacyjne. Na spotkaniu wszyscy uczestnicy dostali także dyplomy uczestnictwa w działaniach przygotowawczych do projektu, które obejmowało przygotowanie językowe, mentalne i kulturowe. Wszystkim uczestnikom pragniemy życzyć powodzenia w realizacji wszelkich zadań związanych z odbywaniem stażu, przyszłych sukcesów płynących z wykorzystania zdobytych umiejętności oraz czerpania radości z pobytu w Niemczech.