Relacja z pobytu uczniów klas Technik Mechatronik na zagranicznym stażu zawodowym w Dreźnie

Dzień 1 – 15.05.2022

Dnia 15 maja 2022 roku klasa IIImg wyruszyła w podróż na staż do Drezna. Niektórym już przed wejściem do autobusu towarzyszyły radosne nastroje. Droga za zachodnią granicę zajęła 6 godzin, a przed godziną 20 wszyscy byliśmy już zakwaterowani. Po szybkim rozpakowaniu bagaży udaliśmy się na pierwszy rekonesans po okolicy oraz zdegustowaliśmy regionalne potrawy. Wspólny posiłek był dobrą okazją do zawarcia nowych znajomości! Na zakończenie dnia mogliśmy się zrelaksować w wielu pomieszczeniach do rekreacji oraz zagrać w ping-ponga i billard z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu. Dzień pierwszy zakończył się wraz z nastaniem ciszy nocnej, po której wszyscy od razu grzecznie zasnęli.