Relacja z pobytu uczniów klas Technik Automatyk na zagranicznym stażu zawodowym w Dreźnie

Niedziela, 19 września, to dzień, w którym wczesnym popołudniem wyruszyliśmy po nowe przygody, doświadczenie zawodowe, jak i językowe, ale również po rozwój kompetencji, czyli rozpoczęliśmy dzień wyjazdem do Drezna. Cała podróż przebiegła pomyślnie, jednak natknęliśmy się na kilka utrudnień ruchu drogowego m.in. wypadek samochodowy w kierunku Wrocławia. Zdecydowanie jednym z najatrakcyjniejszych punktów dzisiejszego dnia była przerwa 45 minutowa która swoje miejsce znalazła w McDonaldzie, który każdy z nas uwielbia, a radość została uwieczniona na poniższych zdjęciach. Po długiej podróży dotarliśmy na miejsce i zjedliśmy przepyszną kolacje. Podróż ze względu na długość dała się we znaki i każdy był bardzo zmęczony. Wczesny sen był znakiem zebrania sił na kolejny dzień, aby być pełnym energii na nowe przygody!