Studniówka 2023

11 lutego 2023 r. w odbyła się studniówka klas maturalnych: Liceum i Technikum. Uczniowie pięknie zatańczyli poloneza przygotowanego przez panią Martę Szataniak i panią Katarzynę Woźniak. W uroczystości uczestniczyli pani Joanna Guc – kierownik referatu zdrowia, oświaty, kultury i promocji, reprezentująca Wójta Gminy Kleszczów, pani Katarzyna Biegała – przewodnicząca Rady Gminy Kleszczów, pani Joanna Jakubowska – skarbnik Rady Rodziców, rodzice i członkowie rodzin, nauczyciele, pracownicy administracji. Pani Dyrektor Agnieszka Nagoda – Gębicz  życzyła młodzieży powodzenia na maturze, wspaniałej, niezapomnianej i kulturalnej zabawy, wręczając każdemu na szczęście czterolistną koniczynkę. Wszyscy maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi w studniówkową noc bawili się wyśmienicie w restauracji Jan w Bełchatowie.

https://www.facebook.com/mbastudio.stalka/videos/1217216829233197 

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie tegorocznego balu studniówkowego. Zdjęcia z balu studniówkowego zostały wykonane przez Państwa Agnieszkę i Krzysztofa Pawelec – dziękujemy.