Filip Gaik, uczestnikiem II etapu Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

17 kwietnia 2023 roku, w 21 centrach egzaminacyjnych koordynowanych przez niezawodne Punkty Europe Direct w całej Polsce odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej Gwiezdny Krąg.

Logo olimpiady

Olimpiada jest organizowana wspólnie przez Komisja Europejska w PolsceParlament Europejski – Biuro w Polsce oraz Słupski Instytut ds. Młodzieży w partnerstwie z Punktami Europe Direct w Polsce, ekspertami Team Europe oraz POMORSKIE Regional EU Office.

1328 uczestników zmagało się z 100 pytaniami wielokrotnego wyboru.

Do kolejnego etapu rozgrywek, na poziomie krajowym zakwalifikuje się najlepsza 50, którą poznamy 24 kwietnia!

Filip Gaik, uczestniczył w zmaganiach okręgowych w Piotrkowie Trybunalskim.

Za Filipa niezmiennie trzymamy kciuki!!!

Flagi polski i unii europejskiej