IV miejsce piłkarzy w zawodach powiatowych

W dniu 19.04.2023 roku, drużyna piłkarzy naszej szkoły rywalizowała w zawodach powiatowych, które odbyły się w Bełchatowie. Nasz zespół w grupie zajął drugie miejsce po porażce 1:4 z ZSP nr 1 w Bełchatowie oraz zwycięstwie 4:2 nad ZSP nr 2 w Bełchatowie. Dało to możliwość gry o III miejsce w całych zawodach. Rywalem było ILO z Bełchatowa. Po wyrównanym i zaciętym meczu, do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, które lepiej wykonywali rywale (w meczu było 1:1). Ostatecznie nasz zespół zajął IV miejsce.

Skład: Szymon Podawca, Miłosz Dylak, Bartosz Matyja, Maksymilian Muskała, Michał Wilk, Patryk Lipertowicz, Marcel Janeczek, Michał Kucharski, Mateusz Langkamer, Cyprian Kulikowski, Adam Olczyk, Bartosz Cieślak.

Opiekunowie Marcin Szymak i Marek Jarząbkowski