Karma wraca

Dzień dobry! Z uwagi na czas przedświąteczny w którym się znajdujemy, postanowiliśmy okazać trochę dobroci i miłości tym którzy najbardziej jej potrzebują. W tej akcji za cel stawiamy niesienie pomocy psiakom z piotrkowskiego schroniska. Na czym polega nasza akcja charytatywna? Z dniem 09.12. rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy z której cały przychód zostanie przeznaczony na zakup żywności oraz innych potrzebnych artykułów dla zwierząt.

Wpłaty rozpoczynamy od kwoty 10 zł. Pieniądze należy wpłacać na numer konta: 46114020040000330279671728 odbiorcą przelewu jest Aleksandra Krawczyk.
W tytule przelewu prosimy zamieścić: akcja charytatywna/ imię i nazwisko/ klasa.
Pragniemy zaangażować w akcję całą społeczność szkolną, ponieważ tylko działając razem, możemy osiągnąć wiele a nasza pomoc ma szanse dotrzeć do wielu potrzebujących zwierzaków.


***LOTERIA ŚWIĄTECZNA***
Dodatkowo przeprowadzona zostanie loteria świąteczna. Wpłacenie pieniędzy na konto zbiórki jest równoznaczne ze zgodą na wzięcie w niej udziału. Ze wszystkich osób wspierających zbiórkę, wylosujemy trzech uczestników, którzy otrzymają od Nas prezenty-niespodzianki.  Niesienie pomocy może być rownież świetną zabawą!!!  W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Panią Profesor Małgorzatą Bugajską bądź uczennicami: Aleksandrą Krawczyk oraz Anną Jarek.
Społeczność klasy IIIA.