Ogromny sukces w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej

Zaświadczenie laureata Olimpiady Wiedzy TEchnicznej dla Szymona Piotra Strzelczyka. Pieczątka Komitetu głównego OWT, podpisano przez przewodniczącego Komitetu Głównego OWT prof. dr ab. inż. Stanisława Wincenciaka

Szymon Strzelczyk uczeń naszego technikum w klasie mechatronik został laureatem XLVII Olimpiady Wiedzy Technicznej w grupie elektryczno- elektronicznej zajmując I miejsce w Polsce. Jest to olbrzymi sukces Szymona podkreślając fakt że jest on dopiero uczniem klasy II. Status laureata oznacza dla Szymona zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie i 100% na dyplomie.

Olimpiada rozgrywana jest od 1974 roku i jest najważniejszą olimpiadą techniczną. Organizatorem jest Naczelna Organizacja Techniczna. Nasi uczniowie byli w latach poprzednich laureatami lub finalistami, ale nigdy nie zajęliśmy I miejsca! Zawody III stopnia rozegrane zostały w Warszawie, w dniu 22 maja 2021 r.

Szymonowi i nauczycielom przedmiotów zawodowych – dziękujemy i gratulujemy ogromnego sukcesu ?