Społeczność internacka dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Kleszczowie – Dzień Babci i Dzień Dziadka

We wtorek 18 stycznia 2022 roku wychowankowie zaangażowali się w tworzenie niespodzianek dla Seniorów Domu Pomocy Społecznej, w Kleszczowie. Aniela wykazała się ogromnym talentem wokalnym i zaśpiewała wzruszający utwór, Antoni rewelacyjnie zagrał melodię na klarnecie, Hanna

i Martyna złożyły piękne życzenia. Nagrania na płycie CD zostały dostarczone do DPS-u w dniu 21 stycznia 2022 r. Chłopcy: Dawid, Jakub, Kuba, Krzysztof starannie zapakowali prezenty: drewniane koniczynki z rysunkami, napisami i magnesami. Wychowankowie wykazali się talentem muzycznym, recytatorskim oraz plastycznym, a także wrażliwością na potrzeby ludzi starszych i samotnych. Prezentami zostali obdarowani Mieszkańcy DPS-u z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Organizatorem przedsięwzięcia była wychowawczyni pani Milena Rudzka.

Efekty naszej pracy można zaobserwować na zdjęciach poniżej.