III miejsce koszykarzy w Piotrkowie

W dniu 25 marca 2022 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się zawody w piłce koszykowej chłopców w półfinałach województwa łódzkiego. W zawodach uczestniczyła także reprezentacja chłopców Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie. Nasi zawodnicy rywalizowali ze szkołami z Radomska i Piotrkowa.

W pierwszym meczu koszykarze rywalizowali z IV LO z Piotrkowa. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 36:19 W drugim spotkaniu nasz zespół spotkał się z II LO z Radomska. Ten mecz był lepszy w naszym wykonaniu, jednak przeciwnik okazał się lepszy, wygrywając 43:28.

Dla większości chłopców, była to pierwsza rywalizacja na tym szczeblu w piłce koszykowej. Mimo, że drużyny przeciwne reprezentowały wysoki poziom, to nasi zawodnicy godnie reprezentowali nasza szkołę. Ostatecznie zajęli III miejsce

Skład: Piotr Szafrański, Tomasz Profic, Krzysztof Ciesielczyk, Marcel Majchrowski, Miłosz Dylak, Wiktor Łażewski, Marcel Kozłowski, Patryk Kozłowski, Jakub Bujacz, Jan Gradoń, Michał Garbaciak, Maksymilian Zawiślak.

Opiekunowie: mgr Marcin Szymak, mgr Tomasz Bednarski