Imponująca wiedza pożarnicza naszych uczniów w turnieju OTWP 2022 

Dziewiętnastu uczniów zmagało się w eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu „Młodzież zapobiega pożarom”, które zorganizowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie. Nagrody ufundowały m.in. bełchatowskie starostwo
 i nadleśnictwo. Starosta Dorota Pędziwiatr gratulując laureatom życzyła pomyślności na kolejnych szczeblach konkursu.
 

W eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu „Młodzież zapobiega pożarom” wzięli udział uczniowie praktycznie z wszystkich gmin naszego powiatu, w sumie dziewiętnaście osób. Uczestnicy najpierw rozwiązywali test. Osoby z najlepszymi wynikami przeszły do etapu ustnego, w którym przed komisją odpowiadały na wylosowane pytania. Laureat pierwszego miejsca w kategorii szkół średnich zdobył maksymalną liczbę punktów za poprawne odpowiedzi! – Kamil Strzelczyk klasa 3BG.

Szkołę reprezentowali: Oskar Okoń, Kamil Strzelczyk, Bartosz Pulwert 
Wyniki: 

1 miejsce Kamil Strzelczyk – awans do turnieju wojewódzkiego
3 miejsce Bartosz Pulwert
  

Serdeczne Gratulacje