Jak one śpiewają? Jak oni grają? „Nauka śpiewu” 2021/2022

W tym roku szkolnym łącząc: siły wokalistek z zajęć dodatkowych „Nauki śpiewu” oraz talent chłopców – instrumentalistów, utworzyliśmy Zespół Muzyczny pod kierownictwem psycholog p.Marzeny Jakubowskiej-Brożyny. W skład zespołu weszło: cztery uczennice i sześciu uczniów z różnych klas, tj. Aniela Wiła z klasy 2A, Zuzanna Kamińska z klasy 3A, Martyna Snochowska z klasy 3TG, Martyna Muskała z klasy 3AG, Szymon Hofman z klasy 3T, Łukasz Jabłoński z klasy 3T, Łukasz Krokwiński z klasy 3T, Jakub Walczak z klasy 3T, Sergiusz Franczak z klasy 3M i Jordan Białkowski z klasy 3TG.

Efektem naszej wspólnej pracy i pasji był m.in. występ podczas Dnia Otwartego Szkoły. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych prób i występu, a także do wysłuchania, jak nam poszło podczas Dnia Otwartego Szkoły:

1. Cały zespół muzyczny w utworze Kwiatu Jabłoni pt.”Drogi proste”

2. Aniela Wiła i Martyna Snochowska w utworze Alicji Majewskiej pt. „Jaki piękny świat?”

3. Martyna Snochowska, Aniela Wiła i Jordan Białkowski w utworze Lilly Hates Roses pt. „Mokotów”

4. Martyna Muskała w utworze Karol Sevilli pt. „Vuelve a mirar asi”

5. Zuzanna Kamińska w utworze Alicia Keys pt. If I Ain’t Got You”

6. Spontaniczne wykonanie utworu „Sen o Warszawie” grupy Lady Pank

7. Martyna Muskała i psycholog szkolny Marzena Jakubowska-Brożyna w utworze Karol Sevilli pt. „Vuelve a mirar asi”

8. Cały zespół muzyczny w utworze Kwiatu Jabłoni pt.”Drogi proste” i pani psycholog.

Parę zdjęć z występu zespołu muzycznego z Dnia Otwartego Szkoły:

A tak wyglądały nasze próby, które dzięki uprzejmości pani profesor Eweliny Szymak mogliśmy mieć w szkolnej bibliotece. Dziękujemy !