I miejsce koszykarzy na powiecie

W dniu 10 marca koszykarze naszej szkoły rywalizowali na zawodach w Bełchatowie na szczeblu powiatowym. Po bardzo dobrej grze zwyciężyli w całych zawodach, broniąc tytułu z poprzedniego roku.

Rywalizację rozpoczęli od zmagań w grupie B i pierwszego meczu, gdzie rywalem był ZSP nr 2. Chłopcy pokonali rywali 15:4. Druga rywalizacja to pewne zwycięstwo z II LO 23:1. Te dwa zwycięstwa dały zespołowi możliwość gry wielkim finale, a rywalem był gospodarz ZSP nr1. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej już nasi chłopcy dominowali i ostatecznie pokonali rywali 22:12.

Skład zespołu: Tomasz Profic, Krzysztof Ciesielczyk, Patryk Kozłowski, Marcel Stachera, Michał Garbaciak, Miłosz Dylak, Franciszek Bogdan, Bartosz Siewierski, Szymon Siewierski, Antoni Łażewski, Jakub Bujacz, Mateusz Karasiński.

Opiekunowie: Marcin Szymak, Tomasz Bednarski