Czerwcowe odwiedziny Mieszkańców DPS

Wtorkowym, upalnym popołudniem młodzież z Internatu wraz z wychowawcą Mileną postanowiła odwiedzić Mieszkańców DPS w Kleszczowie. Aniela, Julia, Matylda, Marek, Maciej, Kamil, Nikodem zaśpiewali przed Mieszkańcami DPS kilka utworów o tematyce letniej i biesiadnej. Mieszkańcom DPS najbardziej spodobała się piosenka pt. „Szła dzieweczka do laseczka” oraz utwór Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”. Panie i Panowie zaskoczyli nas znajomością tekstów owych kawałków i chętnie je z nami śpiewali. Tego typu spotkania pozwalają na wspólne momenty młodzieży z osobami starszymi, o które tak trudno w dzisiejszym pędzie życia. Dziękujemy Dyrekcji, Kierownictwu za uzyskanie zgody na odwiedziny a Mieszkańcom i Pracownikom za wspólny śpiew oraz przyjemną atmosferę.