MIKOŁAJKI  INTERNACKIE

6 grudnia- na ten dzień z niecierpliwością czekają nie tylko małe… ale także te starsze dzieci i młodzież. Właśnie dlatego w ramach obchodów internackich mikołajek nasi wychowankowie zostali obdarowani słodkościami oraz zostały złożone im życzenia. Dodatkowo z okazji tego święta przygotowano gazetkę nt. obchodów mikołajek w Polsce i za granicą. Zorganizowany został również Mikołajkowy Wieczór Filmowy. Seanse obejmowały 3 bloki filmowe, które zostały odtworzone o określonych godzinach. Zaczęliśmy od filmu niespodzianki zaproponowanego przez wychowawcę – organizatora, czyli „Krainy lodu”, następnie młodzież obejrzała film „Kevin sam w domu” , kończąc „Miasteczkiem Halloween”. Mikołajkowy wieczór upłynął wychowankom w przemiłej atmosferze, integrując ich i wprowadzając małymi kroczkami w świąteczny klimat.