Odwiedziny Mieszkańców Domu św. Barbary w Kleszczowie przez wychowanków Internatu

We wtorek, 19 grudnia 2023 r. wychowankowie Internatu i uczeń ZSP, w składzie: Matylda Kula, Martyna Lasek, Marek Krzemień, Maciej Gaik, Maciej Godlewski, Kamil Kurzac oraz Nikodem Gral wybrali się wraz z wychowawczynią Milena Rudzką do Domu św. Barbary w Kleszczowie. Celem naszych odwiedzin było wspólne kolędowanie oraz wręczenie prezentów w postaci choinki wykonanej z płatków kosmetycznych i drobnych ozdób, oraz karty świątecznej z życzeniami.

Mieszkańcy Domu św. Barbary przyjęli nas z entuzjazmem. Chętnie włączyli się we wspólne śpiewanie, dziękowali nam za wizytę. Na twarzach Mieszkańców DPS malował się uśmiech i zadowolenie. Spotkania tego typu uwrażliwiają młodzież na potrzeby ludzi starszych i samotnych oraz służą integracji międzypokoleniowej.