Szkolne jasełka oraz wspólne kolędowanie

22 grudnia 2023 r. rozpoczęliśmy wspólne świętowanie od spotkań świątecznych w klasach, gdzie uczniowie wraz z wychowawcami składali sobie życzenia, degustowali przygotowane przez siebie wigilijne potrawy. Następnie młodzież naszej szkoły: Julia Sciebura, Kacper Śliwiński, Izabela Kralka, Alicja Kulbat, Faustyna Zając, Otylia Turlejska, Bianka Cybulska, Amelia Głowacka, Zofia Sujata, Samuel Skurkiewicz, Simon Łęgocki, tancerki z klas pierwszych i drugich wraz z nauczycielami Iloną Bujacz, Marią Krupską, Martą Szataniak, Katarzyną Woźniak , przygotowała wspaniałe, nastrojowe przedstawienie jasełkowe, opowiadające o losach czwartego króla, wprowadzając nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Pani Dyrektor wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego, złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne i noworoczne. Powracając do naszej szkolnej tradycji uczniowie każdej klasy oraz nauczyciele i pracownicy administracji zaśpiewali wybraną przez siebie kolędę lub piosenkę świąteczną. Występom towarzyszyła miła atmosfera i radosny nastrój.