Tymoteusz Feja – w gronie laureatów Inżynierów przyszłości

W imieniu Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza mamy ogromną przyjemność poinformować, że Tymoteusz Feja uczeń klasy II m został laureatem programu oświatowego dla szkół ponadpodstawowych INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI. Projekt przesłanej koncepcji pracy badawczej znalazł się w gronie 100 najlepszych pomysłów projektów edukacyjnych, jakie zostały zgłoszone do tego programu oświatowego.

Szczegóły https://inzynierowie-przyszlosci.pl. INŻYNIEROWIE PRZYSZŁOŚCI to nowy program oświatowy Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza skierowany do uczniów i nauczycieli liceów i techników, którzy mają pomysł na własny projekt badawczy i chcą go realizować. W ramach Programu przeprowadzony został konkurs, w którym nauczyciele z uczniami zgłaszali swoje pomysły prac badawczych. Autorzy 100 najlepszych koncepcji otrzymają dofinansowanie w postaci grantu na zakup materiałów do projektów. Łączna pula nagród w konkursie to 100 000 zł. Młodzi badacze, którzy stworzą do końca kwietnia 2024 r. najciekawsze projekty, zostaną dodatkowo nagrodzeni stypendiami, zaś ich nauczyciele nagrodami finansowymi. Twórcy najlepszych prac (uczniowie i nauczyciele) zostaną zaproszeni do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Szkół Ponadpodstawowych, która odbędzie się w czerwcu 2024 r. w Warszawie. Opiekunem ucznia jest pan dr inż. Krzysztof Feja. Gratulujemy!