Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Hiszpańskojęzycznej

W dniu 16 stycznia 2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Hiszpańskojęzycznej. Celem konkursu było między innymi wzbudzenie zainteresowania uczniów poezją hiszpańską oraz rozwijanie umiejętności recytatorskich. W rywalizacji wzięło udział 15 uczniów Liceum z klasy 1a, 2a oraz 4a. Występom towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów był niełatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Komisja w składzie nauczycieli języków obcych: pani Monika Morzyńska (język hiszpański) oraz pani Ewa Siedlarek (język angielski), zdecydowała wynagrodzić następujące osoby:

I miejsce: Alicja Kulbat (uczennica klasy 2a)
II miejsce: Julianna Kukuła (uczennica klasy 1a)
III miejsce: Kinga Wieczorek (uczennica klasy 2a)
Wyróżnienie: Nikola Małecka (uczennica klasy 1a), Aleksandra Płuska (uczennica klasy 2a), Zosia Wiernicka (uczennica klasy 4a), Matylda Kula (uczennica klasy 4a)

Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród odbyło się 19 stycznia 2024 roku.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w konkursie!