FERIE Z KSIĄŻKĄ

Tradycyjnie przed przerwą zimową zapraszamy naszych Czytelników do udziału w akcji biblioteki szkolnej „Ferie z książką”.

Wierzymy, że czytanie w trakcie ferii to doskonały sposób na relaks i regenerację po wytężonej pracy w szkole. Dlatego przygotowaliśmy bogaty wybór książek dla miłośników literatury fantastycznej, przygodowej, naukowej, obyczajowej. Niezapomniane chwile w magicznych światach czekają na Was na stronach tych fascynujących dzieł.

Pamiętajcie, że czytanie jest doskonałą formą spędzania czasu wolnego, bo rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, a także pozwala oderwać się od codziennych zmartwień. A jeżeli podzielicie się swoimi wrażeniami z rodzeństwem lub rodzicami, to będzie to także świetna okazja do budowania więzi rodzinnych i wspólnych rozmów.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy przyjść do biblioteki w godzinach 7:45- 15:45, a pomożemy Wam w znalezieniu odpowiednik książek.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji, Wasze ferie zimowe będą pełne przygód, emocji i fascynujących podróży literackich.

Niech „Ferie z książką” staną się atrakcyjną i wspaniałą częścią waszego wolnego czasu.

Do zobaczenie w bibliotece!