Studniówka 2024

27 stycznia 2024 r. w odbył się bal studniówkowy klas maturalnych: Liceum i Technikum. Uczniowie pięknie zatańczyli poloneza przygotowanego przez panią Martę Szataniak i panią Katarzynę Woźniak. W uroczystości uczestniczyli pani Agata Karbownik – skarbnik Gminy Kleszczów, reprezentująca Wójta Gminy Kleszczów, pani Anna Kamieniak – przewodnicząca RR, pan Krzysztof Rękorajski – zastępca przewodniczącej RR, pani Joanna Jakubowska – skarbnik RR, rodzice i członkowie rodzin, nauczyciele, pracownicy administracji, osoby towarzyszące.

Studniówka to tradycja wpisana w kalendarz każdej szkoły średniej. Ma ona charakter symboliczny, gdyż odlicza dni jakie zostały do ukończenia szkoły i egzaminu dojrzałości.

Pani Dyrektor Agnieszka Nagoda – Gębicz  życzyła młodzieży, aby sto dni, które pozostały do matury były efektywne i upłynęły w spokojnej, twórczej atmosferze, bo przed maturzystami już ostatnia prosta, która doprowadzi ich do upragnionego celu. Na zakończenie maturzyści otrzymali na szczęście czterolistną koniczynkę. Wszyscy bawili się wyśmienicie w restauracji Jan w Bełchatowie.

https://www.facebook.com/bogdan.stalka/videos/430915595934674

https://www.facebook.com/bogdan.stalka/videos/1090188945504348

Dziękujemy wychowawcom klas maturalnych i rodzicom za przygotowanie tegorocznego balu studniówkowego. Zdjęcia z balu studniówkowego zostały wykonane przez Państwa Agnieszkę i Krzysztofa Pawelec – dziękujemy.