Walentynki w naszej szkole

Obchody święta zakochanych rozpoczęliśmy już 13 lutego o godzinie 17 dyskoteką. Uczniowie zarówno technikum jak i liceum świetnie bawili się przez 4 godziny w towarzystwie wesołej muzyki. W dniu walentynek Samorząd Uczniowski rozdał społeczności szkolnej Walentynki i prezenty, które zbieraliśmy w ramach poczty walentynkowej już od początku tygodnia. 15 lutego natomiast zorganizowaliśmy w auli apel, gdzie wokalne talentu zaprezentowały przed swoimi kolegami, koleżankami, ale również jury, swoje umiejętności uczestnicząc w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na naszej scenie pojawiły się szkolne gwiazdy muzyczne: Amelia Głowacka, Alicja Kulbat, Bianka Cybulska, Maria Nagroda, Tymon Truchel, Przemysław Marczak, Łukasz Durka, Krzysztof Szafrański, Witold Jędrzejczak. A na scenie towarzyszyły im piękne cheerleaderki i uzdolnieni aktorsko uczniowie.

Wszystkim zaangażowanym w nasze działania serdecznie dziękujemy, a artystom gratulujemy znakomitych, porywających publiczność występów!

Oprawę artystyczną Programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo nadzorowała Pani Joanna Durka, autorem zdjęć jest między innymi Mikołaj Silarski z klasy 1t.