Jak one śpiewają? Zajęcia dodatkowe „Nauka śpiewu” 2020/2021

Zapraszamy do wysłuchania utworów wykonanych przez uczennice naszej szkoły. Są one efektem rocznej pracy podczas cotygodniowych zajęć dodatkowych „Nauki śpiewu”, prowadzonych przez psychologa szkolnego p.Marzenę Jakubowską-Brożynę. W tym roku szkolnym zajęcia odbywały się w trybie online i stacjonarnie w każdy poniedziałek od godziny 15:15. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do rozwijania swojego talentu wokalnego podczas zajęć z naszą rozśpiewaną panią psycholog. Życzymy miłego słuchania. 

Życzymy miłego słuchania. 

Martyna Muskała  „Consejo de amor” Tini ft. Morat 

Aniela Wiła „Unnstoppable” Sia   

Martyna Snochowska „Wuthering heights” Kate Bush 

Zuzanna Kamińska „All I want” Olivia Rodrigo  

Zaproszenie na lekcję nauki śpiewu