Wyniki 3. Szkolnego Turnieju Szachowego

17 czerwca br. w naszej szkole odbył się 3.Szkolny Turniej Szachowy. Do konkursu przystąpiło aż 44 zawodników, którzy swym zamiłowaniem do gry w szachy, zagwarantowali wysoki poziom rozgrywek i świetną atmosferę turnieju. Ze względu na ilość zawodników i pogodę, turniej przeprowadziliśmy na lodowisku Solpark. Muszę przyznać, że był to strzał w 10- tkę!

Tradycyjnie sędziowali: Piotr Chybalski i Łukasz Świeciak, którzy po 9.rundach, wyłonili zwycięzców:

  • 1 miejsce KONRAD OLCZYK
  • 2 miejsce ADAM KLIMCZAK
  • 3 miejsce FILIP MANAJ
  • 1 miejsce w kat. kobiet SANDRA ROMANISZYN

Jeszcze raz wszystkim Zwycięzcom gratulujemy wygranej a Uczestnikom wspaniałej gry. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny 4.Szkolny Turniej Szachowy (poprzedzony warsztatami nauki gry w szachy) w październiku w ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

Korzystając z okazji, jeszcze raz podziękowania kierujemy do: Łukasza Świeciaka za pomoc techniczną; Pani Dyrektor Agnieszki Nagody-Gębicz oraz Nauczycieli, za ich wyrozumiałość i umożliwienie przeprowadzenia turnieju.

Specjalne podziękowania należą się także dla: Miejskiego Ośrodka Rekreacji w Radomsku, Fundacji Szach Mat Amigo, Klubu Abstynencki Przyjaciel w Bełchatowie, UKS „Jedynka” Bełchatów za użyczenia sportowego sprzętu szachowego.

Nagrody ufundował Solpark i Barbara

Mickiwiecz, za które bardzo dziękujemy.

Projekt zrealizowany w ramach Programu Upowszechniania Czytelnictwa.

Organizatorzy: Barbara Mickiewicz i Katarzyna Woźniak.