XXI Regionalny Marsz na orientację Borowskie Góry 2021

11.09.2021 r. (sobota) odbył się organizowany przez nasze Stowarzyszenie „XXI Regionalny Marsz Na Orientację – Borowska Góra 2021”. W tym roku udział wzięło, aż 19 drużyn 3-osobowych, gdzie nowością była zmiana trasy (trasa przebiegała przez Augustynów). Na trasie marszu Grocholice-Borowska Góra uczestnicy mieli do zaliczenia 4 konkurencje: pierwszą pomoc przedmedyczną, strzelanie do celu, rzut granatem oraz quiz historyczny. Na wszystkich uczestników w Augustynowie oraz Borowskiej Górze czekał poczęstunek. Naszą Szkołę reprezentowało 7 drużyn.

Wyniki: 
2 miejsce drużyna „Bąbelki” klasa 2b w składzie:
Weronika Wójcik, Milena Witkowska, Alicja Rosa 
3 miejsce drużyna Komandofoki klasa 3bg w składzie:
Julia Biernacka, Wiktoria Chomen, Kamil Strzelczyk 
Wszystkim biorącym udział dziękujemy nagrodzonym Gratulujemy!