II Spacer z Psychologiem w poniedziałek 28.11.22r.

Potrzebujesz porozmawiać? Chcesz wiedzieć, jak dbać o zdrowie psychiczne? Zapraszam Cię zatem do udziału w akcji, podczas której aktywnie dbamy o nasz dobrostan fizyczny i psychiczny.  Cykl akcji oparty jest o temat roku 2022/2023 „Uczyń zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie globalnym priorytetem”

Spacerując z psychologiem szkolnym możesz porozmawiać o tym, jak się czujesz, a także o profilaktyce zdrowia psychicznego. Ponadto każdy będzie mógł wylosować „Pozytywne zadanie od psychologa”, zadanie, które w praktyce pomoże Ci dbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. 

Serdecznie zapraszam na spacer po terenie naszej szkoły w najbliższy poniedziałek 28.11.2022r. na długiej przerwie.  Marzena Jakubowska-Brożyna

 Na kolorowym plakacie napis "II Spacer z psychologiem" oraz napis "Zdrowie psychiczne globalnym priorytetem"