Wyniki konkursu „Palcem po Mapie”

Już po raz piąty odbył się w naszej szkole konkurs „Palcem po Mapie”. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe. W kategorii szkół podstawowych startowali przedstawiciele szkół w  Sulmierzycach, Bogumiłowicach i Kleszczowie. Szkoły średnie z naszego regionu reprezentowali uczniowie: I LO w Radomsku, oraz I i VI LO w Bełchatowie, a także uczniowie naszego technikum i liceum. Klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:

Klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco :

W kategorii szkół średnich:

I miejsce – Aleksander Gloc – I LO Radomsko

II miejsce – Szymon Urban – TNT Kleszczów 

III miejsce – Sebastian Makowski – VI LO Bełchatów 

W kategorii szkół podstawowych :

I miejsce – Juliusz Mądrzyk – SP Kleszczów 

II miejsce – Michał Zalewski – SP Bogumiłowice

III miejsce – Filip Dylak – SP Kleszczów 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkich zawodników zapraszamy na rozdanie nagród w auli naszej szkoły  w dniu 30 marca 2023 (Dzień  Otwarty Szkoły) na godzinę 10.00.  Zapalonych geografów zapraszamy także w przyszłym roku na szóstą edycję konkursu!