Laureaci OWT na uroczystej Gali w Warszawie

15 czerwca 2023 r. Kacper Chałubek i Szymon Strzelczyk z klasy IV m, podczas gali finałowej XLIX Olimpiady Wiedzy Technicznej, odebrali nagrody i dyplomy potwierdzające uzyskanie tytułu laureata:

  • Kacper Chałubek – w branży elektryczno-elektronicznej za I lokatę w ostatecznej klasyfikacji otrzymał tytuł laureata XLIX Olimpiady Wiedzy Technicznej
  • Szymon Strzelczyk– w branży elektryczno-elektronicznej za VIII lokatę w ostatecznej klasyfikacji otrzymał tytuł laureata XLIX Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Uroczystość odbyła się w Warszawskim Domu Technika NOT. Uczestniczyli w niej przedstawiciele grona profesorskiego reprezentującego uczelnie i organizacje techniczne, przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki, Urzędu Patentowego RP, Naczelnej Organizacji Technicznej oraz szkół. Naszą szkołę reprezentowała pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, pani Aneta Walczyk – kierownik kształcenia praktycznego oraz pan Artur Szczęsny – opiekun laureatów.

Kacprowi i Szymonowi jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy wszystkich uczniów zarówno z Technikum, jak i Liceum do udziału w kolejnej odmienionej edycji Olimpiady

(szczegóły pod adresem https://owt.enot.pl/owt-aktualnosci/od-nowego-roku-szkolnego-20222023-nazwa-olimpiada-wiedzy-technicznej-brzmi-olimpiada-wiedzy-technicznej-inzynieria-w-elektroenergetyce?department=owt ).