Wizyta u „Krasnali” w PPS w Kleszczowie

Uczennice z klasy 3b w składzie: Maja Augustyńczyk, Oliwia Bugajska, Julia Bzdak, Oliwia Kędzierska, Roksana Leśniewska, Julia Stawiak biorą udział w projekcie organizowanym przez UNICEF ,,Klimat dla Młodych ”. Celem projektu jest miedzy innymi uświadomienie dzieciom następstw wynikających z nieprawidłowego segregowania śmieci. Dlatego 14 czerwca udały się z panią Elizą Jagłą do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Kleszczowie do grupy Krasnali. Przeprowadziły zajęcia dotyczące ochrony środowiska skupiając się na kwestii segregacji śmieci, uwzględniając utylizację leków i baterii. Przedszkolaki wykazały się dużym zaangażowaniem i wiedzą dotyczącą poruszanego tematu. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy Małego Ekologa. Dziękujemy za miłe przyjęcie i zapraszamy do dalszej współpracy.