Stypendyści Marszałka Województwa Łódzkiego w naszej szkole

19 czerwca 2023 r. pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz wraz z uczniami Szymonem Urbanem i Łukaszem Kasprzakiem oraz ich rodzicami uczestniczyła w uroczystości wręczenia stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego. Uroczystość odbyła się w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina w Łodzi. Listy gratulacyjne wręczyli: Robert Baryła, członek zarządu województwa łódzkiego oraz Dariusz Rogut, radny sejmiku województwa łódzkiego oraz rektor Akademii Piotrkowskiej.

Wśród 25 najbardziej utalentowanych uczniów z regionu łódzkiego znalazło się 2 uczniów Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie, którzy za swoje znaczące osiągnięcia na polu nauki otrzymali jednorazowe stypendium naukowe. Szymon Urban za swoje osiągnięcia otrzymał stypendium Marszałka I stopnia, Łukasz Kasprzak za swoje osiągnięcia otrzymał stypendium Marszałka III stopnia. Szczegółowe wyniki: https://www.lodzkie.pl/edukacja/konkursy/stypendia. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!