Twoja Twarz Brzmi Znajomo

14 września 2023 r. 49 uczniów Liceum i Technikum wraz z panią dyrektor A. Nagoda-Gębicz oraz panią B. Wysmułek uczestniczyło w nagraniu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w Warszawie na ul. Łubinowej 4a. Podczas całodziennego pobytu w studio 1200 Cyfrowego Polsatu uczniowie realizując doradztwo zawodowe, dowiedzieli się, w jaki sposób powstają programy rozrywkowe z udziałem publiczności i występami na żywo. Mogli poznać „od kuchni” pracę na planie, nowoczesność technik telewizyjnych, szybkie zmiany scenografii i atrakcyjność wyposażenia studia.

Nagrania z udziałem uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie będzie można zobaczyć na antenie Polsatu podczas emisji 6 odcinka.

Szczegóły można zobaczyć na: https://www.polsat.pl/program/twoja-twarz-brzmi-znajomo/