Zawody Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Bełchatowie w Indywidualnych Biegach Przełajowych

W dniu 22 września odbyły się pierwsze w tym roku zawody Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Bełchatowie w Indywidualnych Biegach Przełajowych. 

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Witkowska, Zofia Sujata, Patrycja Górazda, Weronika Wójcik, Maja Gierach, Malwina Sukiennik, Maksymilian Zawiślak, Deniz Ozdemir, Kacper Piekielny, Leonard Bandos, Franciszek Bogdan, Tomasz Sowiak, Krystian Cywiński, Adam Olczyk.

Awans na Mistrzostwa Województwa uzyskali:

Martyna Witkowska (1 miejsce), Zofia Sujata (2 miejsce), Patrycja Górazda (4 miejsce), Weronika Wójcik (5 miejsce).

Wśród chłopców:

Maksymilian Zawiślak (1 miejsce), Deniz Ozdemir (3 miejsce), Kacper Piekielny (5 miejsce).

Natomiast podczas finału wojewódzkiego 28 września w Aleksandrowie Łódzkim: 1 miejsce zajął Maksymilian Zawiślak, 2 miejsce Martyna Witkowska, 7 miejsce Deniz Ozdermir na 61 startujących zawodników. Szkołę również reprezentowali Weronika Wójcik i Kacper Piekielny.