XV Ogólnopolski Tydzień Kariery – Dzień 1

OTK jest to coroczne wydarzenie zainicjowane przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Celem OTK jest wspieranie młodych ludzi w planowaniu dalszej edukacji, budowanie ścieżki kariery czy odkrywanie zasobów oraz talentów. Tegoroczny XV Ogólnopolski Tydzień Kariery realizowany jest pod hasłem: „Talent i praca – to się opłaca”.

Dzień 1 – 16.10.2023 r.

Ogólnopolski Tydzień Kariery w naszej szkole rozpoczęliśmy od relacji naszych uczniów: Antka Łażewskiego, Szymona Strzelczyka, Adama Rzepeckiego oraz Tomka Płomńskiego z wizyty w Dolinie Krzemowej – „Spełniając marzenia”. Stypendyści konkursu o stypendium Quin Hedvig Scholarship opowiedzieli o wyjeździe do USA, zapraszamy do zapoznania się z relacją