Sztafety pływackie na Mistrzostwach powiatu bełchatowskiego

W dniu 20.10.2023r. w Bełchatowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowały sztafety, dziewcząt i chłopców składające się z sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50 m stylem dowolnym w sztafecie oraz indywidualnie 50 m wybranym stylem pływackim. Drużyna chłopców zwyciężyła i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 9 listopada w Radomsku. Drużyna dziewcząt zajęła bardzo dobre drugie miejsce.

Poniżej przedstawiamy składy: – dziewczęta: Gołasa Daria, Bednarska Nikola, Doliwa Wiktoria, Dziębor Patrycja, Gierach Maja, Skibińska Rozalia, Stefaniak Amelia,

– rezerwowe: Kowalska Zuzanna, Tręda Maria

– chłopcy: Lizurej Kacper, Krzyszkowski Oliwier, Janeczek Marcel, Kaczmarek Michał, Pitruszka Maciej, Rzepecki Adam, Źródelny Jan

– rezerwowi: Sujewicz Mateusz, Golis Jakub

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunami podczas zawodów byli Marta Szataniak i Robert Pawlicki.