Przyjęcie pierwszaków w poczet mieszkańców internatu 2023

W dniu 27 listopada 2023 r., w poniedziałek wychowankowie grupy I zostali przyjęci w poczet mieszkańców internatu. Całą uroczystość oraz zabawy i konkurencje przygotowali starsi koledzy pod czujnym okiem wychowawczyń: Pani Eweliny Kuc oraz Pani Mileny Rudzkiej. Całą imprezę poprowadził Marek. Wychowankowie mieli możliwość wzięcia udziału w różnych konkurencjach m.in.: zabawie z krzesłami, jedzeniu jabłka bez użycia rąk, zgadywaniu części cytatów/przysłów, kalamburach, głuchym telefonie, wyklejaniu i malowaniu twarzy. Wychowankowie grupy I rozwiązywali również test, którego pytania związane były z regułami panującymi w internacie. Pierwszoklasiści złożyli również przysięgę oraz zostali pasowani przez kierownika internatu na pełnoprawnych mieszkańców internatu. Całemu wydarzeniu towarzyszyła przemiła i radosna atmosfera. A jak bawili się uczestnicy podczas imprezy, można obejrzeć w galerii poniżej.