Pani Dyrektor nagrodzona

9 czerwca 2022 r. w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji. Salę Lustrzaną Pałacu Poznańskiego zapełnili kreatywni pedagodzy, utalentowani uczniowie i innowacyjni pracodawcy. Każda z osób przybyła na Galę na zaproszenie Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, które już po raz XXXV podsumowało osiągnięcia tych wszystkich, którzy swoimi talentami, pomysłami i pracą, zmieniają polską edukację czyniąc ją bardziej atrakcyjną i skuteczną.

Innowatorzy oraz innowacyjne firmy otrzymali certyfikowane tytuły honorowe, przyznane przez Kapitułę, której przewodniczył konsul honorowy Wielkiej Brytanii. W gali uczestniczyła pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, która została uhonorowana prestiżowym tytułem i certyfikatem LIDER W EDUKACJI. W tym roku Kapituła przyznała honorowe tytuły i certyfikaty w 21 kategoriach. Szczegóły: https://pri.wckp.lodz.pl/